Laptop czy stacjonarka? Co jest ciekawszym wyborem?

Każdy kto zastanawia się nad wybraniem komputera powinien w największym stopniu zastanowić się czy jest mu potrzebny laptop. Wbrew pozorom decyzja wcale nie jest taki łatwy jakby się mogło wydawać. Po pierwsze powinno zastanowić się czy mobilność jest tak bardzo pożądaną cechą, że ma sens pozwolić sobie na zmniejszenie możliwości rozbudowy kosztem o wiele mniejszych wymiarów a także dużo mniejszych możliwości. Wbrew pozorom możliwość przenoszenia laptopa to nie jedyne jego zalety.

Read moreLaptop czy stacjonarka? Co jest ciekawszym wyborem?

W który tryb przebrać akuratny telefon w celu siebie?

Jedną z rzeczy, którą co najmniej kilka razy w życiu należy zrealizować jest odpowiedni wybór telefonu. W sprzedaży telefonów jest bardzo dużo jednak najbardziej istotną kwestią to określić czy planuje się kupić smartfona czy też raczej celujemy telefon klasyczny. Jeśli decyduje się na rozwiązania klasyczne to zwykle cena nie przekroczy 300 złotych. Jeśli zdecydujemy się … Read moreW który tryb przebrać akuratny telefon w celu siebie?

Bardzo możliwe awarie laptopów

Niestety sprzęt komputerowy należy do dość awaryjnych elementów. Dlatego też jego awarie nie są bardzo rzadkie. Należy wiedzieć, że niestety tego rodzaju uszkodzenia się zdarzają bardzo często. Dlatego też jeśli samodzielnie chce się zajmować diagnozą tego sprzętu to trzeba zapoznać się z możliwymi uszkodzeniami. Dlatego też zwykle usterki dotyczą uszkodzeń związanych z systemem operacyjnym, który … Read moreBardzo możliwe awarie laptopów